Akcja SKARBONA

Akcja Skarbona to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu zbieranie funduszy na wsparcie osób niepełnosprawnych oraz poważnie chorych. Dzięki zaangażowaniu firm, sklepów, siłowni i innych miejsc z całej Polski, możemy wspólnie zmieniać życie tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Akcja Skarbona jest częścią zbiórki publicznej nr 2024/2981/OR

Jak to działa?

• Zgłoszenie Chęci Uczestnictwa: Firmy, sklepy, siłownie i inne instytucje zgłaszają chęć umieszczenia skarbon w swoich lokalach.
  • Dostarczenie Skarbony: My osobiście, albo za pomocą firmy kurierskiej, dostarczamy zaplombowaną, zgodnie z zasadami Zbiórek Publicznych, skarbonę.
  • Odbiór Pełnej Skarbony: Gdy skarbona jest pełna odbieramy ją osobiście lub za pomocą firmy kurierskiej.
  • Komisyjne Otwarcie: Skarbona jest otwierana w obecności dwóch członków zarządu Fundacji. Cały proces jest nagrywany, a filmy z otwarcia i przeliczenia środków są dostępne na naszym YouTube.
  • Wpłata Środków: Zebrane środki wpłacamy na specjalnie przeznaczone konto bankowe, którego wyciąg publikujemy co miesiąc na naszej stronie.

Na co przeznaczamy zebrane fundusze?

Zebrane datki przeznaczamy na aktywizację osób niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych, podopiecznych naszej fundacji. Środki te pomagają w:

• Wspieraniu leczenia i rehabilitacji:
  • Leki, środki higieniczne
  • Wizyty lekarskie
  • Rehabilitacja i turnusy rehabilitacyjne
  • Sprzęt rehabilitacyjny
  • Leczenie w kraju i za granicą
  • Wsparciu w codziennym funkcjonowaniu:
  • Dostosowanie samochodu i mieszkania do potrzeb OzN
  • Dojazdy na leczenie
  • Edukacja i podnoszenie kwalifikacji
  • Żywność i ubrania
  • Organizowaniu zajęć sportowych:
  • Treningi, zajęcia sportowe
  • Organizowanie wyjazdów sportowych
  • Zakup sprzętu sportowe

Transparentność i zaufanie

Na naszej stronie regularnie publikujemy informacje o udzielonym wsparciu ze zebranych środków. Każdy może zobaczyć, jak konkretne wpłaty przekładają się na realną pomoc dla potrzebujących.

Zgłoś swoją firmę

Wypełnij poniższy formularz i zgłoś chęć umieszczenia skarbony.