Pomóż nam pomagać

Każdy z nas może zrobić coś wyjątkowego dla innych. Fundacja AON – Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych – codziennie działa na rzecz integracji i wsparcia osób z niepełnosprawnościami, pomagając im przełamywać bariery i realizować marzenia. Dzięki Twojemu wsparciu możemy kontynuować nasze działania i wprowadzać nowe, inspirujące inicjatywy.
Każda wpłata to realna pomoc. Dzięki Tobie możemy organizować kolejne wyjazdy  nurkowe, wspierać osoby w znalezieniu pracy, czy realizować marzenia o przejechaniu Polski na rowerze. Twoje zaangażowanie pozwala nam tworzyć lepszy świat dla osób z niepełnosprawnościami, gdzie każdy ma szansę na aktywne i pełne życie.

Jak to zrobić?

To proste! Wystarczy, że dokonasz darowizny na konto naszej fundacji. Każda złotówka ma znaczenie i przybliża nas do realizacji kolejnych projektów. Możesz też zaangażować się jako wolontariusz lub wspierać nas w inny sposób, który jest Ci bliski.

Razem możemy więcej!

Dołącz do nas i wspólnie zmieniajmy świat na lepsze. Wspieraj Fundację AON – Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych i bądź częścią tej niezwykłej misji!

Darowizna PayU

Darowizna na konto bankowe/BLIK

Santander Bank Polska SA:
Fundacja AON - Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych
ul. Wojdyńska 13