Co robimy?

Nasze projekty mają na celu aktywizację osób niepełnosprawnych oraz zmianę świadomości społeczeństwa na temat potrzeb OzN.

Osoba z niepełnosprawnością może żyć aktywnie, realizować pasje, rozwijać się i spełniać marzenia

fundacja AON aktywizacja osób niepełnosprawnych

Nasze projekty

Nurkowanie
dla OzN

Zapraszamy do Sharm el-Sheik w Egipcie na nurkowanie. W ofercie mamy nurkowania da certyfikowanych nurków z niepełnosprawnością oraz tych, którzy chcą rozpocząć przygodę pod wodą. Rafa koralowa czeka!​

Inkubator zawodowy

Zatrudniamy w naszej fundacji osoby z niepełnosprawnością. Wymaganiem jest orzeczenie o niepełnosprawności w każdym stopniu, również w stopniu znacznym, czy z niepełnosprawnością sprzężoną.​

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Akcja Aktywizacja

Już w przyszłym roku ruszymy na rowerach spod Tatr na Hel. Chcemy po drodze rozmawiać o aktywizacji osób niepełnosprawnych na różnych poziomach. Szczegóły wkrótce.

wolontariat

Komu pomożesz będąc wolontariuszem? Pomożesz osobom z niepełnosprawnością. Pomożesz im odnaleźć sens życia poprzez umożliwienie realizowania pasji, uprawiania sportu, pracę. Działajmy według zasady „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.”