Jak mogę pomóc?

Pragniemy, aby osoby z niepełnosprawnościami mogłyby być samodzielne i aktywne w każdej sferze swojego życia. Aktywizujemy, rozwijamy ich pasje i zainteresowania, aktywizujemy zawodowo.
Dla nas każda niepełnosprawna osoba to indywidualna historia dlatego ciągle się rozwijamy i szukamy nowych rozwiązań. Każda wpłata pomaga nam realizować cele.

Formy wsparcia

Wolontariat

Wolontariat to piękna idea. Poświęcasz swój czas i niesiesz dobro. Sprawdź, jak możesz nam pomóc

Allegro

Na Allegro są wystawiane aukcje charytatywne na rzecz naszej fundacji. Każdy może dać drugie życie swoim rzeczom wystawiając je na aukcji charytatywnej. Link do aukcji poniżej.

Darowizna

Możesz wspomóc realizację naszych projektów np. poprzez wpłatę na numer BLIK 797155733

Zrzutka

Zapraszamy do zrzutki. Polecamy zwłaszcza oferty obrazów i zdjęć przekazanych przez naszych wolontariuszy. Link poniżej

zbiórka publiczna

Fundacja zarejestrowała zbiórkę publiczną 2024/2981/OR na rzecz pomocy osobom niepełnosprawnym i organizacji zajęć sportowych da OzN. Nasi wolontariusze pojawiają się na ulicach miast – wrzuć im grosik.

Akcja SKARBONA

Akcja Skarbona to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu zbieranie funduszy na wsparcie osób niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych. Dzięki zaangażowaniu firm, sklepów, siłowni i innych miejsc z całej Polski, możemy wspólnie zmieniać życie tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.